Dwa miesiące temu dostaliśmy oficjalne potwierdzenie kontuzji ramienia Jeffa Hardy’ego, której się nabawił podczas Great Balls of Fire. Tam razem ze swoim bratem zmierzył się w 30-Minute Iron Man Tag Team Matchu przeciwko Sheamusowi i Cesaro. Pojedynek przegrali i przez to nie pojawiał się tak często, jak byśmy tego oczekiwali. Mówiło się, że Charismatic Enigma wróci dopiero po Wrestlemanii, a o tym wszystkim powiedział nam w filmie sam kontuzjowany zawodnik.

Jeff mówił, że jego lekarze informowali, że rehabilitacja szybko idzie w dobrym kierunku. Nie czuje się jeszcze znakomicie, oczywiście, że czuje ból, jednak z każdym dniem jest lepiej i myśli, że w ciągu miesiąca będzie mógł już zacząć podnosić lekkie ciężary, by zacząć wracać do pełnej sprawności. Ma też nadzieję, że jeśli wszystko dobrze pójdzie, to w kwietniu wróci do ringu, by ponownie robić to, co kocha.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany