News

Jeff Hardy ujawnił ile potrwa jego nieobecność!

Nie da się ukryć, że zawodnicy pokroju Jeffa Hardy’ego, Matta Hardy’ego czy Rey’a Mysterio są niezwykle narażeni na kontuzje z powodu tego, jaki tryb życia i wrestlingu prowadzili przez ostatnie dekady. Szczególnie, jeśli dorzucimy do tego strasznie napięty i zapchany grafik, jaki narzuca WWE swoim zawodnikom. Dlatego niestety nie powinno nas dziwić, że kolejna osoba musi zrobić sobie dłuższą przerwę na wyleczenie wszystkich dolegliwości.

Podczas ostatniego SmackDown Live The Hardy Boyz ogłosili, że przez kontuzje Jeffa oficjalnie zrzucają z siebie tytuły Tag Team. Na dany moment nie wiadomo co będzie się działo z Mattem, jednak Jeffa nie zobaczymy przez bardzo długi czas. Udzielił on wywiadu na zapleczu, gdzie powiedział, że kontuzja była od dawna, jednak atak Larsa sprzed kilku tygodni pogorszył sytuację. Oczywiście tak tłumaczy to sama federacja, ponieważ Jeff uszkodził nogę podczas jednego z Live Eventów. Jednak aby nie przekładać to w ten sposób, podstawili Larsa, aby dodatkowo podbudować jego osobę.

We wspomnianym wcześniej wywiadzie Jeff powiedział, że potrzebna jest skomplikowana operacja. Operacja, która niestety wyeliminuje go z akcji od 6 do 9 miesięcy. Oznacza to, że Jeffa nie zobaczymy przez resztę 2019 roku a także to, że jego potencjalny powrót może wypaść na okres od Royal Rumble do WrestleManii. Jednak warto dodać, że właśnie w tym okresie kończy się jemu i Mattowi obecny kontrakt z WWE. Chyba że federacja zrobi tak samo, jak w przypadku Luka Harpera i przedłuży kontrakt na okres, w którym zawodnik nie był w 100% sprawny.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments