Jeff Hardy został zatrzymany przez policje późnym wieczorem w sobotę w Cameron County (North Carolina) za kierowanie autem pod wpływem niedozwolonych substancji. Jak się okazuje, zawodnik został wypuszczony z aresztu godzinę później. Niestety dla Hardy’ego sprawa się nie zakończyła, ponieważ 18 kwietnia stanie przed sądem, gdzie odpowie za swoje przewinienia.

WWE jeszcze się nie odniosło do całej sytuacji, lecz nie ma wątpliwości, że niedługo zobaczymy oficjalne oświadczenie w sprawie ich pracownika. Jeff Hardy pauzuje od Września 2017, kiedy to doznał poważnej kontuzji ramienia. Ostatnio dostaliśmy wiadomość, że „Charismatic Enigma” dostał pozwolenie na powrót do ringu, lecz w tej sytuacji jest to mało prawdopodobne.

Na koniec warto przypomnieć, że Jeff w przeszłości miał ogromne problemy z niedozwolonymi substancjami, które wielokrotnie wpływały na jego karierę. To może być kluczowym czynnikiem i istnieje prawdopodobieństwo, że federacja ze Stamford może nawet rozwiązać kontrakt zawodnika. O jakichkolwiek postępach w sprawie będziemy informować Was na bieżąco.

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany