Decyzja CM Punka o odejściu z WWE, była zadziwiająca dla wielu fanów. Najwidoczniej sposób traktowania go w federacji, frustracja i to, że miał podobno walczyć mimo kontuzji, postawiły kropkę nad i w tej sprawie. Styl życia wrestlera WWE może być trudny i wygląda na to, że Punk miał dosyć. Mimo wielu spekulacji o jego powrocie, CM Punk wciąż pozostaje pod kontraktem z UFC i obecnie czeka na swoją drugą walkę.

Jim Ross, rozmawiając z Samem Robertsem, na jego podcaście, o sytuacji CM Punk wyjaśnił, co WWE musi zrobić, aby Punk powrócił.

Chciałbym wymyślić sposób, na przywrócenie CM Punka na jeszcze jeden run. I przez „jeszcze jeden run” mam na myśli: WrestleMania, nie 10, nie dwie, nie trzy, WrestleMania. Zacząłbym od zbudowania odpowiedniej wersji, a kulminacją byłaby WrestleMania. I jedyny sposób, w jaki bym to zrobił, byłby powrót na Wrestlemanii, bez pokazywania go w telewizji. Znak, pociąg, winiety, winiety, mały kąt, bum. Jego pierwszym meczem jest WrestleMania. Tak, w ten sposób nie byłoby na nikim żadnej presji.

Powrót CM Punka do WWE mógłby przynieść wiele korzyści biznesowych, zwłaszcza w tym momencie. Myślę, że Vince McMahon nie pogardziłby dodatkowymi odbiorcami, co równałoby się dodatkowemu zyskowi pieniężnemu, a przecież jak wszyscy wiemy, nic bardziej nie trafia do Wujka Vincenta jak kasa, w tym przypadku gruba kasa. Czas pokaże, czy most między dwiema stronami zostanie faktycznie naprawiony.

O Autorze

Wrestling poznał w wieku 7 lat i do dziś się nim interesuje. Nie wychodzi poza bezpieczna strefę WWE. Jest drugim lektorem na kanale What is Wrestling. Jego ulubionymi zawodnikami są AJ Styles, Kevin Owens i Seth Rollins. Prywatnie interesuje się sportem i technologią.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany