Zgodnie z zapowiedzią John Cena zjawił się na SmackDown Live i otworzył niebieską tygodniówkę. 16-krotny mistrz WWE od razu przeszedł do rzeczy i poprosił o udział w walce o tytuł WWE na Fastlane, by mieć możliwość pojawienia się na Wrestlemanii 34. Jego prośby oczywiście nie zignorowali Shane McMahon i Daniel Bryan, którzy ogłosili, że jeśli Cenation Leader chce dołączyć do pojedynku, musi najpierw pokonać pewnego przeciwnika, którym się okazał AJ Styles.

Panowie zmierzyli się w main evencie SmackDown tego samego wieczoru. Po 20 minutach świetnej walki Cena ostatecznie dał radę pokonać aktualnego mistrza WWE i tym samym w walce wieczoru Fastlane ujrzymy 6 pack challenge, a jego skład wygląda następująco: WWE Champion AJ Styles, Kevin Owens, Sami ZaynDolph Ziggler, Baron Corbin oraz John Cena.

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany