Zgodnie ze storylinem WWE, droga Johna Ceny do WrestleManii wciąż nie jest przesądzona. Jeśli nie wygra Mistrzostwa WWE na Fastlane, oznacza to, że nie będzie miał meczu na Największej Gali Roku. Jednak nowy rekrut NXT znalazł rozwiązanie, które może zaangażować Cenę do walki podczas „WrestleMania Weekend”. 

Podczas wczorajszego SmackDown Live, EC3 opublikował tweeta, w którym – jeśli Cena nie znajdzie sobie drogi na WrestleManię – wyzywa on 16-sto krotnego Mistrza WWE do walki podczas NXT Takeover: New Orleans:

Jeszcze jakiś czas temu, byłbym skłonny powiedzieć, że EC3 żartuje i nie ma szans, że zobaczymy Cenę na Takeover, jednakże po tym czego świadkami byliśmy w NXT, jestem w stanie stwierdzić, że moglibyśmy zobaczyć tę walkę w przeddzień WrestleManii. Sądząc po reakcji w mediach społecznościowych, większość fanów chce zobaczyć ten mecz. Czy ostatecznie dojdzie do pojedynku Cena vs. EC3? O tym przekonamy się po FastLane, które odbędzie już za dwa tygodnie! 

Jeśli chcecie wiedzieć, co nasza redakcja sądzi o wczorajszym SmackDown Live i sytuacji Johna Ceny, zapraszamy was na 20:10 na nasz kanał YouTube, na live podsumowujący najnowszą tygodniówkę niebieskiego brandu.

O Autorze

Wrestling poznał w wieku 7 lat i do dziś się nim interesuje. Nie wychodzi poza bezpieczna strefę WWE. Jest drugim lektorem na kanale What is Wrestling. Jego ulubionymi zawodnikami są AJ Styles, Kevin Owens i Seth Rollins. Prywatnie interesuje się sportem i technologią.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany