NEW JAPAN PRO WRESTLINGNews

Jon Moxley (aka. Dean Ambrose) zadebiutuje w NJPW!

Podczas pierwszego dnia NJPW Wrestling Dontaku został pokazany tajemniczy film prezentujący nowego zawodnika. Miało to miejsce po walce Juice’a Robinsona, czyli obecnego IWGP United States Championa, co dało nam do zrozumienia, że to właśnie on może być pierwszą ofiarą nowej gwiazdy. Fani byli zaciekawieni, bo w przeciwieństwie do debiutu nowego członka Bullet Clubu El Phantasmo, tutaj ciężko było obstawić kim będzie tajemniczy zawodnik. Wszystko przez flagę Wielkiej Brytanii, która pojawiła się w pewnym momencie na filmie. Spekulowało się, że może to być Adam Brooks, jednak jest to za małe nazwisko na taki debiut.

Filmy były pokazywane od tego czasu na każdej gali NJPW, a samemu Juice’owi ewidentnie nie podobał się ten fakt, patrząc na jego reakcje, gdy był jednym z komentatorów. Na filmie pojawiła się data 5 czerwca, a jest to data finału trwającego nadal turnieju Best of the Super Juniors, a zarazem ostatnia gala przed drugim najważniejszym eventem w roku NJPW – Dominion 6.9.

Niestety nie jest nam dane czekać do tej gali, by poznać przeciwnika Robinsona, gdyż dzisiaj w internecie pojawił się ponownie ten film, jednak już z dodaną końcówką. Tam zawodnik nożem rysuje klepsydrę, która po chwili zamienia się w MOX. To już wszyscy wiemy, co oznacza, gdyż jest to Jon Moxley, czyli była gwiazda WWE pod ring namem Dean Ambrose. Jak dobrze wiecie, Jon jest Amerykaninem

Tym samym wiemy już, że 5 czerwca Jon Moxley oficjalnie skonfrontuje się z Juicem Robinsonem i przyklepią walkę o mistrzostwo IWGP United States na Dominion 6.9. Czy Jon zostanie mistrzem i wystąpi w G1 Climax? Czy zapowiada nam się współpraca NJPW i AEW? Czy Kenny Omega powróci na Dominion, by zemścić się na Moxley’u za brutalny atak podczas Double or Nothing?

Obydwie gale będziecie mogli obejrzeć na whatiswrestling.pl/live/

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments