Kazuchika Okada to obecny, jak i najdłużej panujący, mistrz IWGP Heavyweight oraz zawodnik uznawany za jednego z najlepszych wrestlerów na świecie. Jednakże, nie od zawsze był gwiazdą. Gdy wrócimy pamięcią siedem lat wstecz, trafimy na – według wielu słusznie – zapomnianą część kariery Okady, pobyt w TNA. Co ciekawe, reprezentanci Impact Wrestling podczas pobytu w Japonii, przeprosili za to, w jaki sposób „Rainmaker” traktowany był w ich federacji.

Sam Okada przyznał w wywiadzie dla Fox Sports Australia, że tamten okres w swojej karierze wspomina dość dobrze.

TNA nie obchodziły dobre walki, jednak to oni nauczyli mnie pracy w telewizji oraz pracy przy kamerach, co bardzo pomogło mi wykreować postać „Rainmakera”. Co do świetnych walk, tego doświadczyłem dopiero w NJPW, natomiast pod względem odgrywania postaci, rozwinąłem się w TNA.

 

Na pytanie, kiedy się dowiedział o walce Kenny’ego Omegi z Chrisem Jericho odpowiedział, że odkrył to tak, jak my, czyli po speechu The Cleanera. Nie wiedział o niczym, a gdy na titantronie pojawił się sam Y2J, był zszokowany.

Zapytany o ewentualną walkę z Chrisem Jericho powiedział, że póki co chce, jako fan, fascynować się pojedynkiem „Alpha vs Omega”.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany