ALL ELITE WRESTLINGRAWWWE

Kenny Omega i Chris Jericho byli blisko podpisania kontraktów z Impact Wrestling?

Kenny Omega 1 lutego zostanie oficjalnie wolnym agentem. Nie przedłużył on kontraktu z New Japan Pro Wrestling i od kilku miesięcy fani wrestlingu zasypują się pytaniami o tym, gdzie pójdzie The Cleaner. Po Wrestle Kingdom 13 praktycznie codziennie pojawiały się newsy z zagranicznych stron apropo tego, że w ciągu x dni Omega ma podpisać kontrakt z jakąś federacją. WWE, All Elite Wrestling, NJPW, a nawet Impact Wrestling. To ostatnie było nawet bliskie pozyskania Chrisa Jericho, zanim ten zdecydował się przejść do AEW.

Według Wrestling Observer Newsletter również Omega był bardzo blisko federacji z Nashville. Doszli też do prawdopodobnych detali oferowanym obydwu Kanadyjczykom kontraktów. Kenny miałby być nadal zawodnikiem NJPW oraz występować w Impact Wrestling na 30 galach w ciągu roku 2019. U Jericho sytuacja byłaby odwrotna, gdyż główną federacją miała być ta amerykańska, natomiast w Japonii występowałby częściej niż rok temu, jednak nadal nieregularnie.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments