NewsRAWWWE

Kiedy Brock Lesnar wykorzysta walizkę Money in the Bank?

W ostatnią niedzielę odbyło się Money in the Bank, które z pewnością na długo zapadnie fanom WWE w pamięci. Nie tylko przez świetną walkę AJ Stylesa z Sethem Rollinsem, czy też zostanie przez Bayley pierwszą zawodniczką, która zdobyła wszystkie obecne mistrzostwa kobiet w WWE. Momentem, który wywołał ogromną reakcję w społeczności, było oczywiście zdobycie walizki Money in the Bank przez Brocka Lesnara, który sensacyjnie powrócił podczas Ladder Matchu.

Fani teraz ze zniecierpliwieniem czekają na ogłoszenie przez Bestię tego, którego mistrza wyzwie za pomocą tej walizki. Czy będzie to Seth Rollins, czy też Kofi Kingston. Po ostatnich wydarzeniach z SmackDown Live, kiedy to Dolph Ziggler powrócił, atakując mistrza WWE i wyzywając go na walkę podczas Super Showdown, pewnym jest to, że to mistrz Universal będzie musiał walczyć z Lesnarem. Plotki te potwierdza Dave Meltzer w Wrestling Observer Radio. Brock jest obecnie zapowiedziany na następne RAW i to najpewniej wtedy ogłosi swoją decyzję. Ma się pojawić także podczas ostatniej czerwonej tygodniówki przed galą w Arabii Saudyjskiej, czyli 3 czerwca, jednak po walce z Rollinsem mamy go nie widzieć w WWE przez kolejne dwa miesiące przed SummerSlam.

Dave powiedział również, że walka rewanżowa Rollinsa z Lesnarem podczas gali w Arabii Saudyjskiej była już pewna przy okazji Wrestlemanii 35.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments