NewsRAW

Kiedy powróci Kevin Owens?

Kevin Owens to jedna z największych ulubieńców fanów w WWE, a zarazem jeden z tych zawodników, dla których rok 2018 był wręcz tragiczny. Cała masa porażek z Braunem Strowmanem, przegrana na Wrestlemanii w Tag Team Matchu przeciwko Shane’owi McMahonowi i Danielowi Bryanowi, przegrana rywalizacja z AJ Stylesem. Oliwy do ognia dolała poważna kontuzja, przez którą Kanadyjczyk musiał zrobić sobie przerwę od wrestlingu i przejść operację na oba kolana. Jego ostatni występ miał miejsce 8 października, kiedy podczas Monday Night RAW przegrał swoją walkę z Bobbym Lashley’em.

Na początku roku 2019 WWE zaczęło pokazywać podczas czerwonych tygodniówek filmy promujące powrót Kevina Owensa. Mówiło się, że dojdzie do tego już podczas Royal Rumble, jednak obecnie federacja ma zamiar poczekać z tym wydarzeniem do kwietnia. Tym samym Kanadyjczyk opuściłby Wrestlemanię 35, co może być świetnym wyborem, by ten nie wrócił zbyt szybko, a hype na pojawienie się byłego mistrza Universal był jeszcze większy.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments