RAW

Kilka gwiazd WWE poprosiło o rozwiązanie kontraktów!

Obecnie fani mocno narzekają na fakt, że talenty ich ulubionych zawodników nie są w ogóle wykorzystywane lub też nie jest to robione w odpowiedni sposób. Cesaro, Bray Wyatt, Luke Harper, Kevin Owens, The Revival, Sami Zayn, Shinsuke Nakamura, Bobby Roode, SAnitY, Authors of Pain to idealne przykłady potwierdzające tę tezę. Fani w kilku przypadkach liczą, że zawodnicy po prostu nie przedłużą kontraktu z WWE, by przejść na scenę niezależną.

Największym nazwiskiem, który poprosił w ostatnim czasie o rozwiązanie kontraktu, jest oczywiście Dolph Ziggler, czyli dwukrotny mistrz świata wagi ciężkiej, sześciokrotny Intercontinental Champion oraz dwukrotny United States Champion. Ostatnio zmienił swój nickname na social mediach, by tam wyświetlało się jego prawdziwe imię i nazwisko – Nic Nemeth. W WWE (nie tylko w telewizji, bo nawet na Live Eventach) nie pojawił się od 6 stycznia, a na RAW od porażki z Drew McIntyrem w Steel Cage Matchu 28 grudnia. Do tego otworzył swój sklep w Pro Wrestling Tees (jednym ze sponsorów AEW i ogólnie The Elite), z którym współpraca nigdy nie podobała się Vince’owi. Kontrakt Dolpha kończy się 31 stycznia. Czy ewentualny występ w Royal Rumble Matchu będzie jego ostatnim w World Wrestling Entertainment?

Kolejnymi osobami, które podobno są w takiej samej sytuacji, co Ziggler jest małżeństwo – Mike i Maria Kanellis, którzy są w federacji od lipca 2017 roku. Wtedy pojawili się podczas gali Money in the Bank i wydawało się, że mogą coś zwojować razem na SmackDown Live. Tymczasem Mike nie osiągnął absolutnie niczego w ringu, poza nim stał się ojcem oraz zwyciężył walkę z nałogiem, z którym się zmagał od kilku lat (dokładnie było to uzależnienie od brania leków przeciwbólowych). Aktualnie występuje na 205 Live, jednak nie jest zadowolony ze swojej roli i według Pro Wrestling Sheet poprosił o rozwiązanie kontraktu już kilka tygodni temu.

Ostatnią dwójką jest najsmutniejsza dla fanów WWE sprawa, czyli oczywiście sytuacja The Revival. Byli mistrzowie NXT Tag Team od momentu przyjścia do głównego rosteru po prostu nie radzą sobie tak dobrze, jak na żółtej tygodniówce. Ostatnio głośno było o ich feralnym feudzie z Lucha House Party, podczas którego wielokrotnie przegrywali swoje starcia z luchadorami, czy to w Tag Team Matchach, czy to w Lucha House Party Rules Matchach. Oliwy do ognia dolewały ostatnie porażki z mistrzami RAW Tag Team Bobbym Roodem i Chadem Gablem. Po ostatnich doniesieniach o rzekomej rozmowie Wildera i Dawsona z władzami WWE, Vince McMahon podobno poprosił ten Tag Team o zostawienie sobie około trzech miesięcy na zmianę decyzji, gdyż ma dla nich spore plany. Czy do tego naprawdę dojdzie? Jak będą wyglądały rostery po Royal Rumble?

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments