Na SummerSlam zobaczyliśmy przyzwoite starcie Finna Balora z Bray’em Wyattem, które zakończyło się zwycięstwem Irlandczyka. Fani sądzili, że ich rywalizacja powinna się skończyć na tym pojedynku. Niestety federacja postanowiła zupełnie inaczej i już tydzień temu dowiedli, że chcą ten feud kontynuować. Mianowicie Bray Wyatt zaatakował swojego rywala podczas Battle Royalu, który miał wyłonić pretendenta do pasa Interkontynentalnego (które oczywiście wygrał Jeff Hardy).

Na dzisiejszym RAW odbył się segment promujący ich rywalizację, natomiast po tej tygodniówce WWE oficjalnie ogłosiło, że na No Mercy zobaczymy rewanżowe starcie pomiędzy tą dwójką. Może chociaż do tego pojedynku zostanie dodana jakaś stypulacja, która nam da zdecydowanie większe emocje przy nim. Miejmy nadzieję, że będzie to już ostateczne starcie i na obu zawodników czeka coś ciekawszego niż to.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany