Kontuzja za kontuzją… to w dzisiejszym świecie pro wrestlingu jest taką normą, że jeśli nie mamy dnia bez takiej wiadomości, to jest cud. Ostatnio informowaliśmy Was o kontuzjach takich gwiazd jak BayleyAsuka czy Xavier Woods. Dziś niestety mamy kolejną przykrą informację.

Podczas ostatniego Live Eventu w Honolulu odbył się pojedynek Kofi Kingstone i Big E przeciwko Baron Corbin i Dolph Ziggler. Podczas wykonywania Crossbody z narożnika Kofi źle wylądował na kolanach. Walka została zakończona przez Big E, który pokonał swoich przeciwników.

Wiele osób informuje, że Kofi jeszcze podczas walki został obejrzany przez lekarza ringowego. Po samej walce potrzebował pomocy w opuszczeniu areny. Na zapleczu udzielono mu standardowej pomocy medycznej. Na dany moment nie wiemy, czy kontuzja jest poważna, czy wykluczy Kofiego z walk na kilka tygodni.

Jest to trudna sytuacja New Day, ponieważ znajdują się oni w posiadaniu SmackDown Tag Team Championship, a dwóch z trzech zawodników jest obecnie (prawdopodobnie) niezdolna do walk. Do najbliższego PPV SmackDown jeszcze kilka tygodni, więc Kofi będzie miał czas na ustosunkowanie się do całej sytuacji.

Federacja WWE na dany moment nie opublikowała żadnych wiadomości na ten temat. Będziemy informować na bieżąco!

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany