Na ostatnim RAW byliśmy świadkami walki pomiędzy Romanem Reignsem, a Samoa Joe. Wtedy pojedynek zakończył się przez dyskwalifikację obecnego mistrza Interkontynentalnego. Wpadł on w istną furię, przez co sędziowie nie byli w stanie go powstrzymać. Między innymi oberwał też sędzia, gdyż przy próbie zatrzymania Big Doga został on odepchnięty. Za całą tę sytuację Reigns otrzymał karę 5000$, która oczywiście jest częścią storyline’u.

Kwestią czasu było ogłoszenie przez WWE kolejnego starcia Reignsa z Joe, tym razem już o mistrzostwo Intercontinental. Długo nie musieliśmy na to czekać, gdyż Generalny Menadżer RAW Kurt Angle za pośrednictwem Twittera ogłosił, że na najbliższym, noworocznym wydaniu Monday Night RAW odbędzie się walka o tytuł mistrzowski Romana. Oczywiście będzie to pojedynek, w którym obecny mistrz podejmie Samoa Joe.

Jednak co ciekawe nie będzie to walka na zwykłych zasadach, gdyż jeśli Roman Reigns zostanie po raz kolejny zdyskwalifikowany, utraci swoje złoto. Od dawna mówi się, że na Wrestlemanii 34 Big Dog zdobędzie mistrzostwo Universal, więc zabranie mu tytułu już teraz jest bardzo możliwym scenariuszem.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany