Już od Wrestlemanii 31 mówiło się o wielkim dołączeniu Rondy Rousey do WWE. Tam zobaczyliśmy segment, podczas którego ona i The Rock rozprawili się z Triple H’em i Stephanie McMahon. Od tej gali minęły prawie trzy lata i w końcu podczas tegorocznego Royal Rumble po historycznym, pierwszym RR Matchu kobiet mieliśmy okazję zobaczyć wskazującą Rondę w ringu na znak Wrestlemanii. Po 28 stycznia pojawiła się masa spekulacji mówiących o tym, z kim legenda UFC miałaby się zmierzyć na Największej ze Scen wrestlingu.

Elimination Chamber 2018 oraz segment z tejże gali dał nam na to odpowiedź, a zostało to wszystko potwierdzone podczas dzisiejszego Monday Night RAW. W segmencie otwierającym tygodniówkę zobaczyliśmy kolejną, trzecią w ciągu ostatnich ośmiu dni konfrontację Kurta Angle i Rondy Rousey z Triple H’em i Stephanie McMahon. RAW Commissioner wspomniała, że w kontrakcie Rondy jest zapisane, że ma prawo wybrać swoją przeciwniczkę do walki na Wrestlemanii 34 (oczywiście, jeśli nie jest to aktualna posiadaczka jednego z mistrzostw kobiet).

Rousey bez chwili zawahania oznajmiła, że wybiera właśnie córkę Vince’a McMahona, co mocno zszokowało ją i Triple H’a. Oliwy do ognia dolał Kurt Angle, który po krótkich protestach Stephanie powiedział, że ona ma kontrakt zawodniczki WWE, by po chwili dodać, że to samo tyczy się Huntera. Tym samym ogłosił, że na Wrestlemanii 34 Triple H i Stephanie McMahon zmierzą się z Kurtem Angle i Rondą Rousey.

Po tym ogłoszeniu zobaczyliśmy mały brawl pomiędzy tą czwórką. Hunter skończył go, utykając po założonym wcześniej Ankle Locku, natomiast Stephanie otrzymała Samoan Drop od Rondy, co być może oznacza, że to właśnie Samoan Drop będzie w WWE akcją kończącą byłej mistrzyni UFC wagi koguciej.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany