News

Co z kontuzją AJ Stylesa?

W weekend pojawiły się wielkie plotki, jakoby obecny mistrz WWE AJ Styles miał doznać kontuzji podczas Live Eventu. Atak Kevina Owensa i Samiego Zayna na AJu doprowadził do tego, że sędzia musiał pokazać znak „X”, co oznacza, że zawodnik potrzebuje pomocy medycznej. Ludzie zaczęli spekulować nad powagą kontuzji i nad tym, czy wielki Dream Match pomiędzy Stylesem a Nakamurą na Największej ze Scen jest zagrożony.

 

Jest to wielka niewiadoma, gdyż federacja nie wydała jeszcze żadnego oświadczenia do tej sytuacji. Jednak oliwy do ognia dolewał fakt, że mistrz WWE nie pojawił się także podczas sobotniego oraz niedzielnego Live Eventu. Podanym powodem była kontuzja zawodnika, co trochę nas bardziej niepokoi. Tak naprawdę dużo nam powie najbliższe SmackDown Live. Wtedy występ AJa będzie mógł nas bardzo uspokoić i albo wszystko okaże się storylinem albo też urazem, który ostatecznie nie był aż tak poważny.

Oczywiście o wszelkich zmianach związanych z AJem będziemy informować na bieżąco.

KATEGORIE
NewsWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*