RAW

Kontuzjowana gwiazda powróciła podczas Monday Night Raw!

Raw po WrestleManii zawsze dostarcza wielu ciekawych momentów. Jednym z nich jest powrót, do którego doszło podczas występu Eliasa i możecie przeczytać o nim TUTAJ. Jednak doczekaliśmy się też powrotu gwiazdy, która przez ostatnie 9 miesięcy musiała walczyć z nieciekawą kontuzją.

Opisaną gwiazdą jest nikt inny jak Sami Zayn. WWE nawet nie postarało się dać nam niespodzianki w postaci jego szokującego powrotu, ponieważ pokazali go po prostu na zapleczu. Następnie jednak Sami pojawił się na arenie i stanął w ringu, podczas gdy fani bardzo głośno śpiewali jego theme song. Po chwili jednak Zayn wziął mikrofon i powiedział, że nie ma planów na dalsze działania, dlatego czemu po prostu sobie z kimś nie zawalczy? Na jego wyzwanie odpowiedział świeży mistrz Interkontynentalny Finn Balor. Dodatkowo sam Finn powiedział, że niech to będzie walka o wspomniane wcześniej mistrzostwo.

Sama walka trzeba przyznać, że miała tempo. Dodatkowo dostaliśmy kilka ciekawych sekwencji i panowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Jednak najciekawsze stało się po walce, którą powracający Zayn niestety przegrał. Wziął on ponownie mikrofon i zaadresował najnowsze plotki dotyczące bardzo złych warunków pracy w WWE. Wygłosił on niezwykle heelowe promo, gdzie powiedział, że wszystkie te problemy nie robi Vince McMahon czy pracownicy, tylko widzowie, którzy codziennie narzekają na produkt nieważne co. Tak więc wygląda na to, że dostaniemy czyszczącego umysły Samiego Zayna, a nie jego facową postać, którą wszyscy kochają.

Przez ostatnie 9 miesięcy Sami Zayn musiał przejść niezwykle ciężką rehabilitację po tym, jak miał zrekonstruowane oba barki. Na początku mówiło się, że powróci on w tym samym czasie, co kontuzjowany wtedy Kevin Owens, jednak jak wiemy, ten zadebiutował ponad miesiąc wcześniej. Choć wydawać się by mogło, że kontuzja Kevina jest poważniejsza, ponieważ przeszedł on operację obu kolan.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments