Omaha World Herald przeprowadził ostatnio krótki wywiad z Braunem Strowmanem. Zawodnik WWE wypowiedział się między innymi na temat przyszłych celów, reakcji swoich rodziców oraz wsparciu fanów.

Na temat walki na Summerslam.

To moja największa walka w karierze. Rezultat nie był taki jaki chciałem, ale myślę że ludzie wiedzą, że „Monster” jest po to by zostać i przejąć to miejsce.

Na temat następnych celów.

Następny cel to odebranie tytułu Brockowi Lesnarowi. Bez litości. Ta walka nie różni się niczym od innych. Dam publiczności wszystko co mam. „Monster” zwycięży.

Na temat reakcji rodziny na jego wrestlingową karierę.

Są wniebowzięci. Mój tata tak naprawdę nie lubił wrestlingu kiedy dorastałem. Teraz się wkręcił. Mama dzwoni do mnie i opowiada jak tata ogląda. pamiętam jak kiedyś wrzeszczał przed telewizorem podczas meczy futbolu amerykańskiego.  Muszę ich kiedyś przyprowadzić na Wrestlemanię. Wspaniale byłoby zebrać moją wrestlingową rodzinę i prawdziwą rodzinę w jedno miejsce.

Na temat wsparcia fanów.

O stary, na tym to wszystko polega. To jest wszystkim. Rozmawiałem z kilkoma starszymi kolegami, weteranami. Teraz widzę dlaczego nie chcą opuścić tego biznesu. Kiedy zrobisz świetny ruch albo zabrzmi twoja muzyka i 12 tysięcy ludzi wariuje, mam ciarki na plecach jak tylko o tym pomyślę. Nie ma uczucia, które mogłoby temu dorównać. Ta moc, którą czujesz. Mam kontrolę. Wszyscy na mnie patrzą. To jest mój czas. To jedyne w swoim rodzaju.

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany