NewsSMACKDOWN LIVEWWE

Kto jest mistrzem Tag Team na SmackDown Live?

Superstar Shake-Up niesamowicie namieszał w dywizji Tag Team na SmackDown Live, ponieważ zostało tam tylko kilka pełnoprawnych drużyn. Dodatkowo tydzień temu dowiedzieliśmy się, że Hardy Boyz muszą zrezygnować z tytułów, ponieważ Jeff doznał poważnej kontuzji kolana. Federacja WWE tłumaczy to tym, że Jeff został niesamowicie brutalnie zaatakowany przez Larsa Sullivana, jednak prawda jest taka, że nabawił się on kontuzji podczas jednego z Live Eventów niebieskiej tygodniówki.

Przed SmackDown Live WWE zapowiedziało, że Shane McMahon po prostu zapowie nowych mistrzów Tag Team, oczywiście wybranych przez siebie. Internet spekulował o tym, kto to może być, jednak gdy nadeszło SmackDown, zaskoczenia nie było. Shane stanął w ringu i powiedział, że jest tylko jeden Tag Team, który zasługuje na te tytuły i do ringu weszli Daniel Bryan i Rowan. Jednak nie zdążyli nic zrobić, ponieważ rozbrzmiała muzyka Usos. Warto dodać, że Usosi są zawodnikami Raw. Po krótkiej rozmowie Shane zapowiedział, że Usos zawalczą z Danielem i Rowanem o SmackDown Tag Team Championship.

Sama walka można powiedzieć wyglądała bardzo dobrze, jak na obecne standardy tygodniówek. Dodatkowo na wielki plus jest to, że Rowan dostał sporo czasu i to właśnie on był główną osobą w tym pojedynku, nie były mistrz WWE Daniel Bryan. Jednak jak można było się spodziewać po tym, że Usosi są z Raw przegrali tę walkę, więc nowymi mistrzami SmackDown Tag Team zostali Rowan i Daniel Bryan. Po walce na zapleczu spotkali się oni z Heavy Machinery, którzy pogratulowali im zwycięstwa. Dodatkowo Daniel powiedział, że trzeba zmienić obecny wygląd tytułów.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments