Rywalizacja pomiędzy Shinsuke Nakamurą a AJ Stylesem nabrała bardzo dziwnego obrotu spraw. Podczas Greatest Royal Rumble panowie zawalczyli ze sobą, a walka skończyła się podwójnym wyliczeniem poza ringowym, a na ostatnim PPV Backlash zawalczyli w No DQ Matchu, jednak sędzie postanowił przerwać pojedynek po tym, jak obaj nawzajem wykonali kopnięcie w krocze.

Sprawa ma ostatecznie rozstrzygnąć się podczas Money In The Bank 17 czerwca. Nakamura ostatni raz zawalczy z AJ Stylesem o WWE Championsihp, jednak stypulacja walki nadal pozostaje niewiadomą. Podczas ostatniego odcinka SmackDown Live doszło do pojedynku tej dwójki w Non-Title Matchu, gdzie zwycięzca wybierze stypulację ich walki na najbliższym PPV. Zwycięsko z pojedynku wyszedł Shinsuke Nakamura, który w najbliższym czasie ogłosi swoją decyzję.

Jednak jest jeszcze jedna rzecz, którą postawił jasno sam Shane McMahon. Ten pojedynek ma zakończyć się w normalny sposób, gdzie albo AJ broni mistrzostwo, albo Nakamura zostaje nowym mistrzem.

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany