RAWWWE

Kurt Angle zakończy karierę podczas Wrestlemanii 35?

Powrót Kurta Angle’a do WWE był jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów przez wielu fanów wrestlingu. Gdy do tego doszło w 2017 roku to nie dość, że został on wprowadzony do Hall of Fame, to jeszcze zaledwie trzy dni później zastąpił Micka Foley’a na stanowisku Generalnego Menadżera Monday Night RAW. To pierwsze wydarzenie spowodowało u fanów zaniepokojenie, że Kurt już nie wróci do ringu, jednak na to musieliśmy czekać zaledwie pół roku. Wtedy w październiku 2017 stał się nagłym zastępstwem dla Romana Reignsa podczas walki The Shield z The Bar, The Mizem, Braunem Strowmanem i Kanem.

Od tego momentu mieliśmy okazję widzieć Kurta w ringu wiele razy. Występy na Survivor Series, Wrestlemanii, Crown Jewel, Greatest Royal Rumble, a nawet kilka razy na RAW. Jak się okazuje, mogą to być jedne z ostatnich walk w karierze złotego medalisty olimpijskiego. Według Dave’a Meltzera jednym z głównych wydarzeń podczas najbliższej Wrestlemanii ma być ostatnia walka Kurta Angle. WWE ma to w planach, jednak nadal nie wiadomo, z kim ma wejść do ringu podczas największej ze scen.

Kurt ma 50 lat i mimo tego, że kiedy trzeba, to nadal ciekawie się prezentuje w ringu, wydaje się, że to odpowiedni moment na zakończenie kariery przez legendę wrestlingu.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments