NewsRAWSMACKDOWN LIVEWWE

Lars Sullivan poważnie kontuzjowany! Nieobecny od 6 do 9 miesięcy!

Przez ostatnie miesiące w internecie sporo mówiło się o Larsie Sullivanie, jednak niestety nie z powodu jego poczynań w ringu WWE. Wszystkie dyskusje dotyczyły tego, co jeszcze kilka lat temu Lars wypisywał na różnych forach internetowych. Niestety, ale jego wypowiedzi były agresywne, niesmaczne i mocno rasistowskie. Wygląda jednak na to, że federacja WWE postanowiła nie karać go za to zbyt mocno. Wysłali go na specjalne zajęcia, które mają mu pomóc zwalczyć wszystkie niepotrzebne zachowania i nałożyli na niego karę w wysokości 100 tysięcy dolarów.

Przez ostatnie tygodnie Lars walczył w walkach wieloosobowych przeciwko Lucha House Party. W większości przypadków są to walki Handicapowe, jak to miało miejsce na Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej. Jednak wszystkie te walki odbywały się ze świadomą kontuzją nogi Larsa. Mianowicie ma on kontuzjowane kolano i wygląda na to, że kontuzja jest o wiele poważniejsza, niż przypuszczano na początku. Podczas ostatniego SmackDown Live Lars miał zawalczyć z Mattem Hardym, jednak walka została odwołana z niewiadomych przyczyn.

Jak podaje Dave Meltzer z Wrestling Observer Newsletter, Lars przeszedł dodatkowe testy, które wykazały powagę sytuacji. Sullivan musi przejść serię operacji, a później długą rehabilitację. Cały ten proces zabiera od 6 do 9 miesięcy. Na dany moment WWE nie wydało oficjalnie żadnych informacji, więc możemy oczekiwać jakiegoś storylinu z jego udziałem, tak samo jak miało to miejsce ostatnio z Jeffem Hardym. Doznał on kontuzji kolana na Live Evencie, jednak WWE podpięło to pod brutalny atak Larsa. Tak więc pozostaje nam czekać na więcej informacji, które prawdopodobnie poznamy już na Stomping Ground bądź na Monday Night Raw.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".

Comment here

0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments