Przed chwilą za pomocą swojej strony internetowej i kanału na YouTube, WWE ogłosiło, że Jerry Lawler i Jim Ross ponownie połączą siły i zasiądą wspólnie za stołem komentatorskim podczas 25-lecia RAW.
Ross i Lawler do dzisiaj są uważani za jednych z najlepszych komentatorów w historii WWE. Cięte żarty i chamskie docinki Jerry’ego idealnie komponowały z ogromną wiedzą i ekscytującym komentarzem JR’a. Warto zaznaczyć, że będzie to pierwszy występ Jima Rossa na RAW od Stycznia 2013. Od tego momentu legendarny komentator sporadycznie pojawiał się w programach WWE, a jego ostatni występ miał miejsce podczas NXT Takeover: Chicago, gdzie komentował walkę Pete’a Dunne’a i Tylera Bate’a.

Potwierdzono również, że będą prowadzić część RAW, która odbędzie się w Manhattan Center. Na tej arenie prawdopodobnie odbędą się głównie segmenty z legendami WWE, lecz nie mamy żadnych wieści czy będą miały miejsce tam jakiekolwiek walki.

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany