„The World Strongest Man” Mark Henry oficjalnie kończy pro wrestlingową karierę. Wiadomości, po raz pierwszy podane przez Wrestling Observer Newsletter, były oczekiwane, ponieważ Henry powiedział publicznie, że nie będzie podpisywał kolejnej umowy jako „aktywny wykonawca”, a także wykazywał chęci zajęcia się czymś innym niż wrestling. 

46-latek nie brał udziału w zadnym meczu od czasu Andre The Giant Memorial Battle Royal. W rzeczywistości Mark Henry miał tylko 3 mecze w tym roku (Royal Rumble, Wrestlemania oraz mecz na RAW, który był tylko po to, by wzmocnić pozycję Strowmana).

W poniedziałek Northeast Wrestling ogłosił, że Mark wystąpi na ich show w piątek, 2 marca w Waterbury, CT. Nie będzie miał meczu, ale będzie tam, aby podpisywać autografy. Być może, w jakiś sposób się zaangażuje, ale nie ma zabookowanego faktycznego pojedynku. Te plany to kolejne potwierdzenie, na to, że Mark Henry zakończył karierę, ponieważ full time worker nie pracowałby na scenie niezależnej. Part-timerzy i pracownicy tacy jak Booker T i Jerry Lawler mogą brać udział w bookingach wrestlingowych. W programie Northeast Wrestling Show pojawią się także Rey Mysterio, Tenille Dashwood (aka Emma), Deonna Purrazzo, Fip Gordon i Matt Riddle.

Henry był z WWE od 1996 roku i zawsze był jednym z ich „go to” pracowników, ilekroć potrzebowali „monstera”, aby pomóc jednemu z ich najlepszych wrestlerów wyglądać na wiarygodnego. W ostatnich latach umacniał pozycje obecnych gwiazd. Nie wykluczałbym okazjonalnych wystąpień, ale jego full time’owa kariera jest skończona.

O Autorze

Wrestling poznał w wieku 7 lat i do dziś się nim interesuje. Nie wychodzi poza bezpieczna strefę WWE. Jest drugim lektorem na kanale What is Wrestling. Jego ulubionymi zawodnikami są AJ Styles, Kevin Owens i Seth Rollins. Prywatnie interesuje się sportem i technologią.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany