RAWSMACKDOWN LIVE

Matt Hardy powrócił na SmackDown Live! Zostaje w WWE na dłużej?

Kariera Matta Hardy’ego po powrocie do WWE w 2017 roku według wielu nie potoczyła się tak, jak tego oczekiwali jego fani. Hardy Boyz nie zachwycali swoimi występami jako Tag Team i szybko byliśmy świadkami rozpadu ich drużyny przez kontuzję Jeffa Hardy’ego. Matt stał się przez to solowym i przeszedł szybko do gimmicku „Woken”, który był nawiązaniem do słynnej postaci „Broken” Matta Hardy’ego, z której słynął na scenie niezależnej.

Następnie po Wrestlemanii 34 połączono go w Tag Team z Bray’em Wyattem, z którym jeszcze nie tak dawno prowadził feud. Ostatecznie ich współpraca zakończyła się przez odejście obydwu zawodników na długą przerwę, jednak u Matta mówiło się, że zakończył on już swoją karierę przez problemy z kontuzjami. Jego ostatni występ w telewizji miał miejsce 13 sierpnia 2018 roku podczas RAW, kiedy to Deleters of Worlds przegrali walkę o tytuły mistrzowskie RAW Tag Team w starciu przeciwko B-Team i The Revival.

W ostatnich miesiącach pojawiły się plotki, jakoby Matt dostał pozwolenie na powrót do ringu, jednak jak sam ostatnio przyznał, jego kontrakt z WWE kończy się dosłownie za kilka dni. Jednakże podczas dzisiejszego odcinka SmackDown Live powrócił on i razem ze swoim bratem Jeffem pokonali The Bar. Co ciekawe, wcześniej Cesaro miał walczyć w solowym pojedynku z Johnnym Gargano, jednak ani on, ani Tommaso Ciampa nie pojawił się podczas tego SmackDown Live.

Okazuje się, że najpewniej nie będzie to ostatnia walka braci Hardy w WWE, gdyż według PWInsider federacja aktywowała klauzulę, dzięki czemu Jeff i Matt pozostaną w World Wrestling Entertainment na kolejny rok. O tej możliwości informowaliśmy Was już kilka tygodni temu, o czym możecie przeczytać tutaj.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments