NXTRAWWWE

Mistrz NXT Johnny Gargano prawdopodobnie kontuzjowany!

Obecny produkt NXT uznawany jest za jedną z najlepszych rzeczy w świecie profesjonalnego wrestlingu. Przykładem może być gala NXT TakeOver New York, która obecnie uznawana jest za najlepszą galę w historii profesjonalnego wrestlingu. Oczywiście mówimy tutaj o opinii Wrestling Observer Newsletter i samego Meltzera. Main Event tej gali, czyli walka o NXT Championship pomiędzy Johnnym Gargano i Adamem Colem w stypulacji „2 Out of 3 Falls Match” jest najlpepiej ocenioną walką w historii WWE.

Jednak jak się okazuje, ta walka sporo kosztowała zawodników. Doszło do niej po tym, jak poważnej kontuzji nabawił się poprzedni mistrz Tommaso Ciampa. Starcie było brutalne i pokazało niesamowita wytrzymałość Gargano. Jednak okazuje się, że zostały przekroczone pewne granice. Podczas tej walki prawdopodobnie doszło do kontuzji kolana, która pogłębiła się na kolejnych Live Eventach. To właśnie dlatego ostatnio Johnny nie występuje na Live Eventach NXT i nie ma solowych starć podczas tygodniówek.

Dave Meltzer napisał, że kontuzja na dany moment nie jest na tyle poważna, aby mogła zagrozić pojedynkowi, który odbędzie się za tydzień. 1 czerwca odbędzie się NXT TakeOver 25, gdzie Johnny Gargano zmierzy się z Adamem Colem o NXT Championship. Obecne plany zakładały obronę tytułu i przejście do Triple Threat Matchu na NXT TakeOver Toronto (dzień przed SummerSlam 2019), gdzie to Gargano ponownie stanie w obronie tytuły, jednak tym razem nie tylko przeciwko Colowi, ale także i Riddlowi. Jednak pojawiają się plotki, które twierdzą, że NXT Championship może zmienić posiadacza za tydzień, aby dać czas Gargano na wyleczenie kontuzji. Oznaczałoby to wtedy, że to Adam Cole będzie bronił mistrzostwo 10 sierpnia na NXT TakeOver Toronto.

 

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments