Tej nocy odbywało się Final Battle, w którym to każdy pas federacji był na szali. Poza tym zobaczyliśmy prezentację pasa kobiet, o którego turniej odbędzie się w styczniu. O kobietach jednak tutaj nie będzie, ponieważ podczas tej gali otrzymaliśmy zmiany dwóch najważniejszych mistrzostw. Silas Young pokonał Kenny’ego Kinga, Punishera Martineza i Shane’a Taylora, stając się nowym ROH Television Championem. 

Do o wiele większej niespodzianki doszło w walce wieczoru, gdzie Dalton Castle po trzynastu minutach dokonał czegoś o czym nie myślał prawdopodobnie nikt. Dalton pokonał Cody’ego, stając się ROH World Championem! 
Nic na to nie wskazywało, ponieważ Cody miał już zaplanowaną walkę z Kotą Ibushim na Wrestle Kingdom, a teraz zanosi się na to, że otrzymamy rewanż pomiędzy nowym a byłym mistrzem. 

Gala pełna była niespodzianek, ponieważ swoje walki przegrali również Ospreay i Scurll. Nie przegrali natomiast The Hung Bucks, Motor City Machine Guns i tytuły zostały przy tych drużynach. Na gali miał miejsce jeszcze Street Fight Match w którym The Briscoes pokonali Bully’ego Raya i Tommy’ego Dreamera po krwawej i przede wszystkim hardcorowej walce. 

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany