Gala z Tokyo Dome już za nami. Dziesięć walk w których aż osiem z nich było walkami o pas. 
Właśnie tutaj dowiecie się, kto wygrał, a kto przegrał swój pojedynek o mistrzostwo. 

W openerze Roppongi 3K broniło swych tytułów przeciwko Young Bucksom i niestety musieli uznać wyższość Amerykanów, którzy są już siedmiokrotnymi IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championami. 
Już po kilkunastu minutach od pierwszej zmiany otrzymaliśmy kolejną. Chaos w składzie Toru Yano, Beretta i Tomohiro Ishii pokonali resztę zespołów w tym niedawnych mistrzów.
Wyeliminowali oni aż trzy drużyny. Suzuki-gun, Taguchi Japan i oczywiście Bullet Club. 
Prawdopodobnie pasy NEVER Openweight 6-Man Tag Team będą bronione już jutro, ale o tym dowiemy się dzisiaj wieczorem zapewne. 

Po fantastycznej walce Ibushi’ego i Cody’ego nadszedł czas na ostatni tag team match w którym pasy IWGP Tag Team były oczywiście na szali. Tak, jak wcześniej, tak i tu doszło do zmiany mistrzów i EVIL z SANADĄ mają teraz przed sobą wyzwanie, by odbudować tę dywizję, która ma naprawdę strasznie mało drużyn. 

Walka Goto kontra Suzuki nie tylko długa, ale też specyficzna. Po 18 minutach jednak nadszedł koniec i Hirooki Goto nie tylko obronił swoje włosy, ale też odzyskał tytuł NEVER Openweight. 

Po tym dość nudnawym dla wielu pojedynku nadszedł czas na Fatal 4-Way. Tutaj o nudę było trudno, a sama walka trwała aż 21 minut! Will Ospreay nie tylko ponownie stał się mistrzem Junior Heavyweight, ale też przypiął swojego odwiecznego rywala czyli Marty’ego Scurlla. 

Przy okazji jest to ostatnia zmiana pasa mistrzowskiego. Hiroshi Tanahashi zdołał pokonać Jaya White, Kenny Omega okazał się tym lepszym w starciu z Chrisem Jericho, a Kazuchika Okada sensacyjnie dla wielu pokonał Tetsuyę Naito i brnie ku temu, by pobić 600+ dni, jako mistrz IWGP Heavyweight. 

 

O Autorze

Wielki fan wrestlingu od 2008 roku. Kibicował Juice'owi Robinsonowi już w 2016 roku! Lubi też Deana Ambrose'a, KUSHIDĘ i Hiromu Takahashiego. Poza wrestlingiem lubi też piłkę nożną(kibic Manchesteru United i Valencii) Uwielbia również filmy, seriale(Bojack, R&M, Family Guy)

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany