Pomiędzy SummerSlam a pozostałymi PPV jest naprawdę sporo czasu, więc można zacząć przewidywania w sprawie Main Eventów najbliższych gal.

Jak wiemy, za kilkadziesiąt dni podczas No Mercy PPV Brock Lesnar będzie bronił mistrzostwo Universal przeciwko Braunowi Strowmanowi. Pojedynek ten miał się odbyć kilka miesięcy temu na Great Balls of Fire, jednak walka została zmieniona z powodu kontuzji Strowmana.

Do najbliższego PPV dla niebieskiej tygodniówki SmackDown Live jeszcze wiele tygodni, a już pojawiają się informacje dotyczące planowanego Main Eventu. Według wielu źródeł walką wieczoru owej gali będzie Shinsuke Nakamura kontra Jinder Mahal. Walka ma odbyć się właśnie w Hell In A Cell Matchu. Podczas SummerSlam w takiej samej walce Jinder pokonał Nakamurę i obronił tytuł. Jednak po wydarzeniach z ostatniego SmackDown Live wiemy, że cały program pomiędzy nimi będzie kontynuowany.

Do momentu Hell in a Cell Shinsuke ma pozbyć się Singh Brothers, aby zawalczyć z Jinderem w uczciwej walce jeden na jednego. Podobna sytuacja miała miejsce jakiś czas temu z Sethem Rollinsem i J&J Security.

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany