RAWSMACKDOWN LIVE

Mustafa Ali powrócił do ringu na Live Evencie!

Debiut Mustafy Aliego na SmackDown Live był czymś, czego się nikt nie spodziewał. Szczególnie, że rzucono go na głęboką wodę, gdyż od razu zmierzył się z samym mistrzem WWE Danielem Bryanem. Mimo porażki fani byli bardzo pozytywnie nastawieni do byłego pretendenta do mistrzostwa Cruiserweight, a sam Mustafa w następnych tygodniach zdołał nawet przypiąć Bryana podczas Tag Team Matchu.

Dwa dni po Royal Rumble dostał swojego pierwszego Title Shota na główny tytuł, gdyż został zapowiedziany do Elimination Chamber Matchu. Niestety nie wystąpił w nim przez kontuzję kości ogonowej, a zastąpił go Kofi Kingston, który w ostatnich tygodniach stał się absolutnym ulubieńcem fanów. Kto wie, jak by się potoczył Elimination Chamber Match o mistrzostwo WWE, gdyby do kontuzji Mustafy nie doszło i wystąpił w tym pojedynku.

Ali powrócił do ringu podczas ostatniego Live Eventu SmackDown Live w Minneapolis, podczas którego zaskakująco zmierzył się z Danielem Bryanem. Na szali stanęło mistrzostwo WWE, więc oczywiście starcie wygrał były ROH World Champion.

Nadal nie wiadomo, kiedy Mustafa pojawi się w telewizji, jednak możemy się domyślać, że występ na Live Evencie może nam zwiastować niedaleki termin jego powrotu na niebieską tygodniówkę.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments