PAY-PER-VIEWRAW

Mustafa Ali prawdopodobnie wycofany z Elimination Chamber matchu!

Kontuzje nie są niczym nowym w WWE i słyszy się o nich codziennie. Dziś jednak rozeszła się informacja, że jeden z uczestników Elimination Chamber matchu o WWE Championship zostanie wycofany, aby nie narażać go na pogorszenie się kontuzji.

Mustafa Ali ostatnio nie ma łatwo, ponieważ został z 205 Live wrzucony na głęboką wodę. Stał się szybko jedną z najważniejszych gwiazd SmackDown Live, przypinając nawet samego mistrza WWE Daniela Bryana. Niestety podczas Royal Rumble PPV doznał on kontuzji kości ogonowej, która wbrew pozorom jest poważna. Między innymi z tego samego powodu rok temu podczas pierwszego kobiecego Royal Rumble matchu nie wystąpiła Alicia Fox.

Jak podaje Sean Ross SappWWE postanowiło wycofać go z Elimination Chamber matchu z powodu obawy o pogorszenie się jego stanu. Nie jest to zwykły pojedynek, a zawodnicy z niego bardzo często wychodzą w nie najlepszym stanie. Dodatkowo podczas ostatniego odcinka SmackDown Live Mustafa został przypadkowo kopnięty w oko przez Randy’ego Ortona, co skutkowało sporą opuchlizną. Mustafa walczył na ostatnich Live Eventach SmackDown Live, jednak jak wspomnieliśmy wcześniej, Elimination Chamber match nie jest zwykłym, łatwym pojedynkiem.

Na dany moment nie wiemy, kto może go zastąpić. Jeśli rzeczywiście WWE go wycofa, to prawdopodobnie jego zastępstwo poznamy już podczas SmackDown Live. Dodatkowo podczas niebieskiej tygodniówki miał odbyć się Gauntlet Match, gdzie mieli wziąć udział wszyscy uczestnicy Elimination Chamber matchu. Na dany moment nie wiemy, jaką decyzję podejmie WWE. O wszystkich najnowszych informacjach będziemy informować natychmiastowo.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments