Po fenomenalnym występie na WrestleManii Ronda Rousey zaczyna przyzwyczajać się do typowego życia w WWE. Z poufnych informacji wynika, że po Money In The Bank Ronda stanie się zawodniczką na poziomie wszystkich kobiet w WWE i będzie musiała pojawiać się o wiele częściej. Wczoraj Ronda Rousey zaliczyła swój pierwszy w karierze Live Event, który odbył się w Genewie. Z jakiegoś powodu jednak został zmieniony skład walki, ponieważ WWE zapowiadało to jako singles match pomiędzy Rondą a Mickie James, a w ostateczności dostaliśmy 6 Women Tag Team Match.

Nie zmienia to faktu, że Ronda Rousey wczuwa się w swoją rolę. Już podczas Money In The Bank zawalczy ona z Nia Jax o Raw Women`s Championship. Będzie to jej pierwszy wielki solowy sprawdzian w World Wrestling Entertainment.

Poniżej znajdziecie fanowkie nagranie krótkiego występu Rondy podczas Live Eventu!

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany