NewsPOLSKI WRESTLING

Największa gala wrestlingu w Polsce od KPW zapowiedziana!

Od kilku lat lato dla Polskich fanów wrestlingu jest szczególnym okresem. Ponieważ to właśnie wtedy federacja Kombat Pro Wrestling organizuje swoje największe show, które nosi nazwę Godzina Zero. Można śmiało powiedzieć, że jest to swojego rodzaju polska WrestleMania. Co roku odbywa się na niej wiele ciekawych walk, a przykładem może być Ladder Match, którego zwycięzca znajduje się w posiadaniu kontraktu, który pozwala mu wyzwać wybranego mistrza w każdym czasie. Dodatkowo co roku mamy kilka gwiazd z zagranicy, więc jest co oglądać.

Federacja Kombat Pro Wrestling podczas gali KPW Arena 14: Następny Poziom oficjalnie ogłosiła datę i miejsce swojego koronnego show. W tym roku Godzina Zero odbędzie się 17 sierpnia o godzinie 20:00. Oczywiście jak co roku galę poprzedza dwutygodniowy Obóz Letni, gdzie to trenerzy i zawodnicy KPW uczą adeptów, którzy odważą się podjąć tego wyzwania. Dodatkowo w tym roku podczas Godziny Zero zobaczymy debiut nowych adeptów, którzy swoją szansę wywalczyli podczas konkursu „Serce do Walki„. Na dany moment nie wiemy dokładnie, w jakich walkach zawalczą, jednak na 100% zobaczymy ich w akcji podczas tak wielkiego show.

Co do samych pojedynków, to federacja Kombat Pro Wrestling żadnego nie potwierdziła. Dostaniemy oczywiście obronę tytułu KPW przez Roberta Stara, który podczas ostatniej gali pokonał 5 innych rywali, stając się pierwszym dwukrotnym mistrzem federacji. Można jednak śmiało powiedzieć, że jego przeciwnikiem prawdopodobnie będzie Piękny Kawaler, ponieważ Panów sporo łączyło jeszcze w niedalekiej przyszłości. Tak samo David Oliwa stanie prawdopodobnie w obronie tytułu OldTown po tym, jak przerwał trwający prawie 700 dni panowanie Grega. Jednak jak wspomnieliśmy wcześniej, nie mamy jeszcze żadnych oficjalnych zapowiedzianych walk, jednak można przypuszczać, że federacja rozpocznie promocję swojej gali już wkrótce!

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".

Comment here

0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments