Neville – było o nim głośno gdy pewnego wieczoru opuścił arenę, na której miało odbywać się RAW, jeszcze przed rozpoczęciem samego show. Jakie były jego motywacje? Miał on wtedy zawalczyć z Enzo Amore o Cruiserweight Championship i przegrać. Pomysł spodobał mu się tak bardzo, jak – w tamtym czasie- prowadzenie dywizji high-flyerów przez WWE, w ogóle. Przez jego decyzję o nie wzięciu udziału w owej czerwonej tygodniówce, w walce wieczoru zobaczyliśmy pojedynek Enzo Amore (c) vs. Kalisto o mistrzostwo, z którego Kalisto wyszedł zwycięsko – tylko po to, by oddać hołd Eddiemu Guerrero. 

Od tego czasu nie dużo działo się z Nevillem w federacji Vince’a MacMahona, nie został jednak usunięty ze strony wwe.com, gdzie wciąż jest ukazany jako członek rosteru Cruiserweight. The King Of The Cruiserweights miał nawet poprosić o „release”, czyli zwolnienie go i nie wspominanie o nim już nigdy w programach World Wrestling Entertainment, lecz go nie uzyskał. Federacja wstawiła jednak merchandise byłego mistrza do sekcji wyprzedaży ich oficjalnego sklepu. WWE zawsze mogło zawsze zamrozić jego kontrakt, więc high-flyer pozostałby w tak zwanym „pro-wrestlingowym limbo”, co nie byłoby czymś, co ktokolwiek chciałby zobaczyć. Wygląda jednak na to, że los się uśmiechnie do Neville’a i zobaczy on światełko w tunelu.

Wrestling Observer Newsletter informuje, jakoby WWE miało ponownie prowadzić rozmowy z Nevillem co do jego powrotu. Na termin „come backu” wynaczany jest kwiecień, więc może być tylko kwestią czasu, zanim zobaczymy powrót Neville’a do 205 Live. Pocieszającym faktem może być to, że teraz nad show panuje Triple H i robi tam dobrą robotę, o czym przekonaliśmy się na przestrzeni ostatnich kilku tygodni, więc może chociaż fakt nowego „opiekuna” 205 Live, choć trochę wpłynie na ostateczną decyzję Neville’a.

O Autorze

Wrestling poznał w wieku 7 lat i do dziś się nim interesuje. Nie wychodzi poza bezpieczna strefę WWE. Jest drugim lektorem na kanale What is Wrestling. Jego ulubionymi zawodnikami są AJ Styles, Kevin Owens i Seth Rollins. Prywatnie interesuje się sportem i technologią.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany