Wiele wskazuje na to, że Nevillowi nie spodobała się obecna sytuacja w dywizji Cruiserweight. Z drugiej strony ciężko mu się nie dziwić.

Do sieci wyciekła informacja, jakoby dwukrotny mistrz Cruiserweight poprosił zarząd WWE o zerwanie obecnego kontraktu. Wszystko za sprawą obecnego poziomu dywizji Cruiserweight. Jeszcze przed wczorajszym Monday Night Raw Neville przeprowadził rozmowę z Vincem McMahonem, a później z kilkoma wysoko postawionymi osobami. Po całej rozmowie opuścił on arenę jeszcze przed rozpoczęciem RAW.

Według kilku niepewnych (!!) informacji Neville był bardzo mocno zdenerwowany całą sytuacją z Enzo Amore. Wiadome jest, że był on bardzo przeciwny postawieniu Enzo na szczyt dywizji i przekazaniu tytułu na jego osobę. Dodatkowo to właśnie on nalegał, aby stracił tytuł na rzecz kogoś już z obecnego rosteru Cruiserweight, bo jak podkreślał, każdy z nich zasługuje. Jednak zarząd postawił na Enzo, co prawdopodobnie i zdecydowało o chęci opuszczenia przez Nevilla WWE.

Jedna z osób, która współpracuje z pracownikami wewnętrznymi WWE, twierdzi, że Neville powiedział prosto w twarz Enzo Amore, że taki Main Event RAW tylko szkodzi dywizji Cruiserweight. Chodzi oczywiście o fakt, że po zdobyciu tytułu przez Enzo dywizja Cruiserweight łącznie main eventowała Monday Night Raw już trzy razy.

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany