Jak wszyscy dobrze wiemy, Finn Balor był założycielem stajni o nazwie Bullet Club, która występuje w NJPW, a także na całym świecie. Częścią tej frakcji byli również Karl Anderson i Luke Gallows. Po przejściu całej trójki do WWE było wiele spekulacji na temat możliwego połączenia wyżej wymienionej zawodników. Mimo wszystko Gallows i Anderson dołączyli do AJ’a Stylesa, a Balor kontynuował solową karierę.

Podczas dzisiejszego segmentu z Kurtem Angle, Balor oświadczył, że wystąpi w Royal Rumble Matchu, lecz ma do przekazania coś ważniejszego. Irlandczyk chciał zakomunikować, że znalazł partnerów do 6 man tag team matchu przeciwko Eliasowi i Miztourage. Tajemniczymi partnerami okazali się jego byli przyjaciele z Bullet Club, czyli oczywiście Anderson i Gallows. Po wygranej przez nich walce cała trójka użyła znanego gestu „Too Sweet”, a w RAW Fallout Finn krótko stwierdził, że chłopaki wrócili.

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że Balor dołączy do The Club albo Panowie uformują stajnie o kompletnie nowej nazwie. Na więcej szczegółów dotyczących tego sojuszu pozostaje nam poczekać do następnego RAW.

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany