Miesiąc temu powstał artykuł z najbardziej znanymi niewykorzystanymi talentami w WWE, którzy mimo swoich możliwości niestety nie dostawali tyle szans od federacji na ile zasługiwali. Kiedy już te szanse dostawali przegrywali większość walk.

Wracając do poprzedniej piątki. Cody niedawno podczas ROH Best In The World 2017 odniósł prawdopodobnie największy sukces w swojej karierze, gdyż pokonując Christophera Danielsa zdobył ROH World Championship. Natomiast Drew McIntyre kontynuuje swój udany powrót do WWE, co potwierdza fakt, że podczas NXT Takeover: Brooklyn III stanie przed szansą zdobycia mistrzostwa NXT.

Jednak po opublikowaniu pierwszej części, pojawiły się komentarze, by napisać też drugą. Tym razem dwójka zawodników może być mniej rozpoznawalna, ale wydaje mi się, że lista jest dobra patrząc na resztę.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany