CJ Parker – Juice Robinson

Joseph Robinson po trzyletnich występach w mniejszych federacjach w 2011 roku podpisał rozwojowy kontrakt z WWE. Federacja wysłała go od razu do Florida Championship Wrestling, gdzie zdobył swoje jedyne mistrzostwa jak dotąd w karierze – FCW Florida Tag Team Championship już jako CJ Parker. 4 Lipca 2012 roku zadebiutował w NXT przegrywając w Tag Team Matchu. Tam przez większość swojego pobytu był chłopcem do bicia przegrywając walki m.in. z Romanem Reignsem, czy też z The Ascension. Niestety następnie doznał kontuzji, co zmusiło go by pauzował przez kilka miesięcy. Rok po debiucie CJ powrócił w gimmicku hipisa. Nie był on popularny, więc postawiono na Heel Turn Parkera. Nie zmieniło to jednak jego sytuacji w NXT. Robinson stał się takim „komitetem powitalnym”, gdyż federacja podkładała go debiutującym zawodnikom, którymi byli: Baron Corbin, Kevin Owens i Solomon Crowe. Po raz ostatni CJ Parker pojawił się w telewizji 22 kwietnia 2015 roku (podczas nagrań wcześniej) przegrywając z Hideo Itamim, natomiast 20 dni wcześniej WWE ogłosiło oficjalne odejście zawodnika z federacji.

Joseph jest jednak najbardziej znany aktualnie ze swoich występów w New Japan Pro Wrestling, gdzie walczy od 24 sierpnia 2015 roku. Tam wielokrotnie walczył o pasy mistrzowskie: NEVER Openweight 6-Man Tag Team, czy też IWGP Intercontinental, niestety ani razu skutecznie. Na początku 2017 roku dołączył do jednej ze stajni – Taguchi Japan. Sporym sukcesem dla niego jest jednak to, że został ogłoszony jako uczestnik najważniejszego turnieju na świecie wrestlingu – G1 Climax 27.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany