Justin Gabriel – PJ Black

Justin zanim przyszedł do WWE przez jedenaście lat walczył w Wielkiej Brytanii oraz RPA, skąd pochodził. W 2008 roku podpisał rozwojowy kontrakt z WWE, na mocy którego przez dwa lata występował w FCW. Następnie został ogłoszony jako jeden z ośmiu uczestników w pierwszym sezonie NXT, gdzie zajął trzecie miejsce. Dużo się zmieniło w czerwcu 2010 roku, gdy wszyscy ta ósemka pojawiła się na Raw siejąc zamęt. Wtedy też powstała grupa Nexus. W trakcie tej dominacji stajni, razem z Heathem Slaterem zdobył mistrzostwa Tag Teamów, co następnie powtórzył jeszcze dwukrotnie, jednak w innej grupie która powstała z Nexusa – The Corre. Następnie wielokrotnie staczał starcia o mistrzostw Mid Cardowe, jednak bezskutecznie. W latach 2013-2015, które były jego ostatnimi w WWE Gabriel nie pełnił większej roli, co skutkowało tym, że w styczniu 2015 odszedł z WWE.

Po odejściu z WWE Justin występował jako PJ Black. W październiku został pierwszym mistrzem Global Force Wrestling NEX*GEN. Wcześniej był natomiast częścią inwazji federacji Jeffa Jarretta – GFW na TNA. W tym czasie został mistrzem TNA King of the Mountain. PJ jest jednak najbardziej związany obecnie z Lucha Underground, gdzie przez dwa tygodnie był mistrzem trójek. Aktualnie jego kariera jest jednak zawieszona, ze względu na jego niedawny wypadek podczas wykonywania Base Jumpingu, w skutek którego stracił palec u stopy.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany