Tyson Smith – Kenny Omega

W 2005 roku Tyson przyszedł do WWE na Tryout, by następnie zostać wysłanym do Deep South Wrestling i być obserwowanym przez Billa DeMotta oraz innych skautów federacji. Przez rok tam występował, jednak najwyraźniej nie zrobił wielkiego wrażenia na trenerach, co poskutkowało tym, że Smith odszedł z DSW, by wrócić tam gdzie zaczął swoją karierę – Premier Championship Wrestling.

Przez następne lata występował w takich federacjach jak: Jersey All Pro Wrestling, Pro Wrestling Guerrilla (gdzie swego czasu był mistrzem PWG World), Ring Of Honor, czy też DDT Pro Wrestling. W latach 2010-2014 po epizodach w New Japan Pro Wrestling (podczas których razem z Kotą Ibushim zdobył IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship), ostatecznie podpisał z nimi kontrakt na wyłączność. Pod koniec 2014 roku został ogłoszony jako najnowszy członek Bullet Clubu. Wtedy też zadebiutował ze swoim słynnym gimmickiem „The Cleanera”. Podczas Wrestle Kingdom 9 zdobył swój pierwszy z dwóch tytułów mistrzowskich IWGP Junior Heavyweight.

Dzień po stracie pasa 4 stycznia 2016 roku „zwolnił” dotychczasowego lidera Bullet Clubu AJ Stylesa, a następnie sam się nim ogłosił. Po tym jego kariera zakwitła na dobre i w ciągu następnego roku zdobył IWGP Intercontinental Championship, a następnie wygrał G1 Climax, co doprowadziło go do jego wielkiego feudu z Kazuchiką Okadą. Po dwóch niesamowitych starciach nie wygląda by ta rywalizacja miałaby się skończyć przed Wrestle Kingdom 12. 2 Lipca podczas G1 Special In USA został pierwszym w historii mistrzem IWGP United Stages.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany