Sami Callihan – Solomon Crowe

Sami Callihan zadebiutował na scenie wrestlingowej w 2006 roku i przed przyjściem do WWE był on jedną z największych gwiazd walczących poza tą federacją. Najbardziej zaistniał w Combat Zone Wrestling (hardkorową federacją, w której zasłynął również m.in. Dean Ambrose czy Adam Cole) zdobywając jedne z najważniejszych tytułów mistrzowskich oraz w Insane Pro Wrestling. Oprócz tego występował m.in. w Evolve oraz PWG.

W Maju 2013 roku podpisał kontrakt z WWE, a tam zadebiutował na Live Evencie pod nicknamem Solomon Crowe. Swoją pierwszą walkę przegrał z Xavierem Woodsem. W telewizji miał zadebiutować dopiero 6 Marca 2014 roku pokonując Sylvestra Leforta, jednak walka została wycięta z odcinka NXT, ile widziała federacja w zawodniku. Kilka miesięcy później jego pokazanie się w WWE przerwała kontuzja, a gdy wrócił stoczył serię walk, które dalej nie były emitowane. Na początku 2015 roku, postanowiono by Crowe w końcu zadebiutował. 18 Lutego pojawił się atakując CJ Parkera, by dwa tygodnie później pokonać w debiucie telewizyjnym Bulla Dempseya. Jego kariera jednak nie rozkwitła i 24 listopada poprosił o rozwiązanie kontraktu z WWE.

Po tym poszedł na scenę niezależną jako Sami Callihan, pojawiając się po raz pierwszy na gali All American Wrestling. Następnie wrócił m.in. do CZW i PWG (gdzie pokonał Adama Cole’a w jego ostatniej walce w federacji) oraz zadebiutował w Lucha Underground jako Jeremiah Crane.

1 2 3 4 5 6

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany