Podczas ostatniego Monday Night RAW w końcu doszło do pojedynku o mistrzostwo Cruiserweight pomiędzy Enzo Amore a Cedriciem Alexandrem. Walka niestety zakończyła się po tym, jak obecny mistrz tej dywizji doznał urazu i został odliczony poza ringiem. Mimo porażki oczywiście zachował tytuł mistrzowski, jednak Cedric w związku z tym wynikiem miał zagwarantowane starcie rewanżowe.

Pojawiły się jednak spekulacje na temat ewentualnej kontuzji Enzo, którą miał odnieść właśnie podczas tamtego pojedynku. Te plotki zostały dzisiaj rozwiane, gdy WWE ogłosiło, że podczas Royal Rumble zobaczymy rewanż, gdzie Cedric Alexander ponownie stanie przed szansą odebrania mistrzostwa Cruiserweight od Enzo Amore. Od jakiegoś czasu mówi się, że to właśnie Cedric ma w końcu otrzymać złoto dywizji lotników.

Wstępnie na jego miejscu miał być najpewniej Rich Swann, jednak z wiadomych przyczyn cały plan został anulowany. Fani nie przepadają za Enzo w dywizji Cruiserweight, więc zmiana posiadacza mistrzostwa spowoduje na pewno niemałą radość. Czy tak się stanie? Przekonamy się 28 stycznia.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany