Od kilku tygodni pojawiają się plotki, jakoby na Wrestlemanii 34 mogło zabraknąć Andre The Giant Memorial battle royal matchu. Dodatkowo niedawno zaczęto mówić o kobiecej wersji tej walki. Dzisiaj się dowiedzieliśmy, że WWE po raz kolejny chce wnieść kobiecą rewolucję na „wyższy poziom”.

Otóż podczas RAW ogłoszono, że na Wrestlemanii 34 odbędzie się The Fabulous Moolah Memorial battle royal. Będzie to absolutny debiut tej walki w WWE i prawdopodobnie stanie się to coroczną tradycją, podobnie jak męska wersja tego pojedynku. Aktualnie nie ma żadnych wieści w sprawie męskiego battle royal, więc może się okazać, że WWE ostatecznie postawi na tylko jeden tego typu pojedynek. Federacja ze Stamford udostępniła specjalnie video w związku z debiutem tej walki, które możecie obejrzeć poniżej.

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany