Okres przygotowawczy do Money In The Bank PPV trwa i cały czas wyłaniane są osoby, które zmierzą się ze sobą o legendarne walizki Money In The Bank. W przypadku męskiej walki znamy prawie wszystkich uczestników, a ostatniego poznamy po walce Samoa Joe vs. Big Cass, która odbędzie się na niebieskiej tygodniówce. Na tej samej gali podczas Miz TV, członkowie New Day zdradzą, który z nich dołączy do starcia.

W przypadku kobiecego Money In The Bank Ladder Matchu to znamy dopiero kilka uczestniczek. Są nimi: Alexa Bliss, Charlotte Flair, Becky Lynch i Ember Moon. Jak się okazuje, podczas najbliższego odcinka SmackDown poznamy kolejne osoby. Po pierwsze Lana zawalczy z Billie Kay o jedno miejsce, a po drugie jak się okazuje, swoją drugą szansę dostanie Sonya Deville.

Za pośrednictwem Twittera Sonya Deville wyraziła swoje niezadowolenie z wyniku swojej ostatniej walki. Zawalczyła ona w Triple Threat Matchu przeciwko Becky Lynch i swojej najlepszej przyjaciółce Mandy Rose. Zwycięsko z pojedynku wyszła Becky po tym, jak zmusiła do poddania Mandy. I właśnie to Sonya chce wykorzystać, mówiąc, że teoretycznie nie przegrała ona swojego pojedynku, bo to Mandy się poddała. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź generalnej menadżerki SmackDown Live Paige, która oznajmiła, że dostanie ona swoją drugą szansę i zawalczy z nikim innym, jak byłą mistrzynią Smackdown Women‚s Naomi.

Poniżej znajdziecie oba wspomniane wcześniej posty:

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany