Po długo wyczekiwanym powrocie Rey’a Mysterio podczas Royal Rumble pojawiły się spekulacje, czy po Wrestlemanii będziemy mogli oglądać Luchadora na stałe w WWE. Rey był nawet jednym z faworytów do zostania Tag Team partnerem Brauna Strowmana na największej ze scen. Kilka dni przed tą galą Mysterio jednak oznajmił, że na jego występ nie ma szans, więc marzenia fanów legły w gruzach.

Spekulacje na temat powrotu Rey’a jednak powróciły przy okazji kolejnych newsów o dodanych osobach do 50-osobowego Royal Rumble Matchu, który odbędzie się podczas The Greatest Royal Rumble 27 kwietnia. Nie jest tajemnicą, że były mistrz World Heavyweight prowadzi rozmowy z WWE na temat ewentualnego podpisania kontraktu z federacją. Według PWInsider Rey pojawi się podczas gali w Arabii Saudyjskiej, jednak nie możemy liczyć obecnie na nic więcej. Uczestnictwo w największym Royal Rumble Matchu w historii byłoby na razie kolejnym jednorazowym powrotem do WWE.

Wciąż są duże szanse na to, że Rey Mysterio podpisze kontrakt z największą federacją wrestlingu na świecie, jednak raczej nie możemy liczyć na jego regularne występy. WWE chce, by Luchador stał się częścią jednego z głównych rosterów, ale sam zawodnik ze względu na swoje zaplanowane występy na scenie niezależnej nie planuje podpisywać kontraktu długoterminowego. 

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany