Do Fast Lane pozostały zaledwie cztery dni i dokładnie tyle pojedynków było potwierdzonych na tę galę. Oczywistym było, że WWE na dzisiejszym SmackDown Live ogłosi kolejne starcia, które odbędą się w tę niedzielę. Przy okazji warto wspomnieć, że w najbliższych dniach możemy się spodziewać dodania Jindera Mahala do walki o mistrzostwo United States.

Tydzień temu podczas SmackDown Live byliśmy świadkami walki pomiędzy Shinsuke Nakamurą a Aidenem Englishem. Śpiewający kompan Bułgara został bez problemu pokonany przez Japończyka, a odniesienie do tamtej walki widzieliśmy na dzisiejszej tygodniówce. Nakamura udzielał na backstage’u wywiadu, jednak został on przerwany przez właśnie Ruseva i Englisha. Po krótkiej wymianie zdań były mistrz United States wyzwał zwycięzcę tegorocznego Royal Rumble Matchu na walkę podczas Fast Lane. Nakamura oczywiście przyjął wyzwanie, co oznacza, że jednak zobaczymy go w akcji na ostatnim PPV przed Wrestlemanią.

Drugim pojedynkiem, który został zapowiedziany, było starcie Tag Teamowe. Jednakże nie chodzi tu o Bludgeon Brothers, a o drużyny kobiet. Po tym, jak Becky Lynch pokonała na tygodniówce Carmellę, zobaczyliśmy rozmowę Natalyi oraz Naomi, podczas której ta druga postanowiła wyzwać Kanadyjkę i Carmellę do Tag Team Matchu. Dwukrotna mistrzyni kobiet SmackDown Live zostanie oczywiście wsparta przez Becky Lynch. Czy jest to podbudowa Irlandki przed jej większym pushem?

Tak więc karta Fast Lane wygląda następująco:

  • Six Pack Challenge Match for WWE Championship: AJ Styles (c) vs Sami Zayn vs Kevin Owens vs Dolph Ziggler vs Baron Corbin vs John Cena
  • United States Championship Match: Bobby Roode (c) vs Randy Orton
  • SmackDown Tag Team Championship Match: The Usos (c) vs The New Day
  • SmackDown Women’s Championship Match: Charlotte Flair (c) vs Ruby Riott
  • Shinsuke Nakamura vs Rusev
  • Natalya & Carmella vs Becky Lynch & Naomi

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany