Tydzień temu na SmackDown Live byliśmy świadkami kolejnego zdobycia przez The New Day tytułów mistrzowskich Tag Team. Jest to ich drugie panowanie na niebieskiej tygodniówce i było to jasne, że na Hell In A Cell zobaczymy starcie rewanżowe o te pasy. W następnych dniach pojawiła się informacja, że Kofi Kingston prawdopodobnie doznał kontuzji podczas walki na Live Evencie.

Na całe szczęście podczas najnowszego odcinka SmackDown Live był zdolny do walki i razem z Big E, pokonał Hype Bros. Jednocześnie zostaliśmy poinformowani o tym, że 8 października zobaczymy rewanż pomiędzy The New Day a The Usos o pasy mistrzowskie. Nadal nie wiadomo, czy będzie dodana stypulacja, gdyż jeśli się wsłucha w to, co bracia Uso mówili będąc przy stole komentatorskim, można usłyszeć, że narzekali na to, że tydzień temu walczyli z całą stajnią, a nie z dwójką. Może to nam zwiastować, że ich pojedynek odbędzie się w klatce Hell In A Cell.

Wcześniej miał też miejsce segment, podczas którego Tamina, Charlotte Flair, Becky Lynch i Naomi sprzeczały się o to, która z nich powinna otrzymać miano pretendentki do pasa kobiet na Hell In A Cell. Ostatecznie Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan ogłosił, że w Main Evencie odbędzie się Fatal 4-Way Match, a zwyciężczyni zmierzy się z Natalyą o pas kobiet SmackDown Live za 2,5 tygodnia.

Po emocjonującej walce okraszonej wieloma zwrotami akcji zwycięsko wyszła Charlotte Flair. Jest to zdecydowanie dobry wybór, bo córka Rica Flaira nie miała jeszcze większej okazji na zdobycie pasa od przejścia na niebieską tygodniówkę.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany