Wydawałoby się, że karta gali Survivor Series jest już całkowicie zamknięta, jednak WWE potrafi zawsze zaskoczyć. Mianowicie w Kickoffie swoją szansę dostał Matt Hardy, który przez kontuzję swojego brata nie ma w ostatnim czasie co robić, przez co rzadko pojawia się w telewizji. Na Survivor Series zmierzy się z Eliasem, który w ostatnim czasie często ponosi porażki. Jaki więc będzie rezultat tego starcia? Raczej faworytem jest były mistrz Tag Team.

Drugim pojedynkiem jest Tag Team Match zawodników z rosteru SmackDown Live. Mianowicie wielcy nieobecni 5 on 5 Survivor Series Matchu mężczyzn, czyli oczywiście Kevin Owens i Sami Zayn zmierzą się z Breezango, którzy obecnie nadal nie mają rywalizacji i prawdopodobnie czekają na powrót Bludgeon Brothers, do którego dojdzie na najbliższym SmackDown. Zdecydowanymi faworytami są byli mistrzowie NXT, a o ewentualnej interwencji tej dwójki w walce między brandami można najpewniej zapomnieć.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany