Zaledwie niecałe 24 godziny po zakończeniu Power Struggle, NJPW ogłosiło kolejne walki, które znajdą się w karcie na Wrestle Kingdom 12. Dla przypomnienia lub dla tych, który nie śledzą na co dzień New Japan, Wrestle Kingdom to największa gala wrestlingu w Japonii, która ma miejsce co roku, 4 stycznia. 

Podczas rozpoczętej ponad pół godziny temu konferencji prasowej, dowiedzieliśmy się, że na Japońskiej wersji Wrestlemanii, The Young Bucks podejmą Roppongi 3k w składzie Yoh i Sho, a stawką tego pojedynku będą tytuły Tag Team Junior Heavyweight. Drugą ogłoszoną walką jest starcie między Ibushim, a Codym. Jest to na pewno dosyć eksperymentalne zestawienie, ale starcie o mistrzostwo ROH na pewno zapowiada się interesująco. 

Na pełną kartę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ponieważ zostało dosyć sporo miejsc do wypełnienia, jak na przykład walki o tytuły Tag Team czy też mistrzostwo Openweight, ale NJPW powinno być spokojne o wypełnienie Tokyo Dome.

Na koniec jeszcze przedstawiam aktualną kartę na Wrestle Kingdom 12:

Kazuchika Okada (c) vs. Tetsuya Naito – IWGP Heavyweight Championship

Kenny Omega (c) vs. Chris Jericho – IWGP United States Heavyweight Championship

Hiroshi Tanahashi (c) vs. Jay White – IWGP Intercontinental Championship

Marty Scurll (c) vs. Hiromu Takahashi vs. KUSHIDA vs. Will Ospreay – Four-Way Match o IWGP Junior Heavyweight Championship

Roppongi 3K (Sho and Yoh) (c) vs. The Young Bucks (Matt Jackson and Nick Jackson) – IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship

Cody (c) vs. Kota Ibushi – ROH World Championship

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany